Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा

en: General
mr: साधारण
