Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (93 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Template
sr: Шаблон

en: Confirmation
sr: Потврда

en: send
sr: пошаљи

en: Lists
sr: Листе

en: Templates
sr: Шаблони

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Newsletters
sr: Билтени

en: newsletter
sr: билтен

en: Newsletter Subscriptions
sr: Претплате на билтен.

en: Administer newsletters
sr: Уреди билтене

en: Access the newsletter administration pages.
sr: Приступи странама за уређивање билтена

en: Can subscribe to various newsletter lists.
sr: Може да се пријави на различите билтен листе

en: Access newsletter statistics
sr: Приступи статистици за билтене

en: Access the newsletter statistics pages.
sr: Приступи странама са статистиком за билтене

en: Newsletter: Subscribe
sr: Билтен: пријавити се

en: Subscribe to our Newsletters
sr: Пријавите се на наше билтене

en: %success Newsletter Lists sent
sr: Билтен листе су послате

en: Manage newsletters, subscribers, and settings.
sr: Организуј билтене, претплатнике и подешавања

en: Create/Send
sr: Састави/Пошаљи

en: Send A Draft Newsletter
sr: Пошаљи нацрт билтена

en: Delete A Draft Newsletter
sr: Обриши нацрт билтена

en: Create and Send a Custom Newsletter
sr: Састави и пошаљи посебно прилагођен билтен.

en: Find and manage newsletter lists.
sr: Пронађи и организуј билтен листе.

en: List subscribers.
sr: Покажи листу претплатника

en: Add New List
sr: Додај нову листу

en: Add new newsletter list.
sr: Додај нову билтен листу

en: Add New Subscriber
sr: Додај новог претплатника

en: Add new list subscriber.
sr: Додај новог претплатника на листу

en: Add Subscribers (Mass)
sr: Додај претплатнике (масовно)

en: Add subscribers.
sr: Додај претплатнике

en: Delete Newsletter List
sr: Обриши билтен листу

en: Edit Newsletter List
sr: Измени билтен листу

en: Edit Newsletter Subscriber
sr: Измени претплатника на билтен

en: Delete Subscriber
sr: Обриши претплатника

en: Administer newsletter templates.
sr: Уреди шаблоне за билтен.

en: Delete Newsletter Templates
sr: Обриши шаблоне за билтен

en: Edit Newsletter Templates
sr: Измени шаблоне за билтен

en: Configure newsletter lists.
sr: Подеси билтен листе.

en: Subscribe to our newsletters.
sr: Пријавите се на наше билтене.

en: Confirm Subscription
sr: Потврдите пријаву за билтен

en: Confirm your subscription to our newsletters.
sr: Потврдите своју пријаву на наше билтене.

en: Confirm that you want to unsubscribe from our newsletters.
sr: Потврдите да желите да се одјавите са наших билтен листа.

en: Send emails to subscribed users.
sr: Пошаљите мејлове корисницима који су се претплатили.

en: Compare the selected newsletters
sr: Упореди означене билтене.

en: Last Sent
sr: Последњи који је послат.

en: E-mails Sent
sr: Послати имејлови

en: Total Clicks
sr: Укупан број кликова

en: Opened(times)
sr: Отворено (колико пута)

en: Open Rate
sr: Учесталост отварања.

en: To be sent again
sr: За поновно слање

en: No newsletters sent yet.
sr: Ниједан билтен још увек није послат

en: Please Select an action to perform.
sr: Молимо вас да одаберете акцију коју треба извршити.

en: No statistics have been gathered yet.
sr: Још увек није прикупљена никаква статистика.

en: All subscribers
sr: Сви претплатници

en: A unique newsletter title
sr: Јединствени наслов за билтен.

en: Select the template this newsletter will use
sr: Одаберите шаблон за овај билтен.

en: Subscriber List
sr: Листа претплатника.

en: Select the subscriber list this newsletter will use
sr: Одаберите листу претплатника за овај билтен.

en: Please bare in mind that any change here will affect the template directly
sr: Молимо вас имајте на уму да ће се свака промена коју начините овде одразити директно на шаблон.

en: Newsletter queued for the next cron run
sr: Билтен подешен за слање приликом следећег крон циклуса.

en: Send this newsletter draft now?
sr: Послати овај нацрт билтена сада?

en: Delete the following?
sr: Обрисати следеће?

en: Are you sure you want to delete this newsletter draft?
sr: Јесте ли сигурни да желите да обришете овај нацрт билтена?

en: Draft deleted succesfully
sr: Нацрт је успешно обрисан.

en: Are you sure you want to delete this newsletter?
sr: Јесте ли сигурни да желите да обришете овај билтен?

en: All statistics associated with this newsletter will be deleted too.
sr: Сва статистика везана за овај билтен ће такође бити обрисана.

en: Newsletter deleted succesfully
sr: Билтен успешно обрисан.

en: Newsletter failed to delete
sr: Билтен није могао бити обрисан.

en: Newsletter List with Manual send rate
sr: Билтен листе са ручно подешеном учесталошћу слања.

en: Newsletter Draft
sr: Нацрт билтена.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter lists?
sr: Јесте ли сигурни да желите да обришете следеће билтен листе?

en: Delete the selected lists
sr: Обриши одабране листе.
