Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subscribers
te: చందాదార్లు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
