Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Subscribers
th: ผู้สมัคร

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Statistics
th: สถิติ

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Send
th: ส่ง

en: General
th: ทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Lists
th: รายการ

en: Emails
th: อีเมล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Additional Info
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
