Newsletter (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (45 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Mail
is: Póstur

en: Email
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Send
is: Senda

en: General
is: Almennt

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Template
is: Sniðmát

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Newsletters
is: Fréttabréf

en: Emails
is: Netföng

en: - Select -
is: - Velja -

en: Confirmed
is: Staðfest
