Newsletter (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (64 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: E-mail
sv: E-post

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subscribers
sv: Prenumeranter

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Statistics
sv: Statistik

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Welcome
sv: Välkommen

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Send
sv: Skicka

en: General
sv: Allmän

en: Other
sv: Övriga

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Template
sv: Mall

en: Operation
sv: Funktion

en: show
sv: visa

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Manual
sv: Manuell

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Lists
sv: Listor

en: Once
sv: En gång

en: Confirmation URL
sv: URL för för bekräftelse

en: Templates
sv: Mallar

en: List name
sv: Listrubrik

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Subscribed to
sv: Prenumererar på

en: newsletter
sv: nyhetsbrev

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: Emails
sv: E-post

en: - Select -
sv: - Välj -

en: hide
sv: göm

en: Confirmed
sv: Bekräftad

en: Newsletter Subscriptions
sv: Prenumerationer på nyhetsbrev

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Language:
sv: Språk:

en: No templates available.
sv: Inga mallar tillgängliga.

en: Settings saved successfully
sv: Inställningar sparades
