Newsletter (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (55 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subscribers
tr: Aboneler

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Format
tr: Biçim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Send
tr: Gönder

en: General
tr: Genel

en: Other
tr: Diğer

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Template
tr: Şablon

en: Operation
tr: İşlem

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Lists
tr: Listeler

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Emails
tr: E-postalar

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Exposed
tr: Gösterilen

en: Language:
tr: Dil:
