Newsletter (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (55 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subscribers
vi: Người đăng ký

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Format
vi: Định dạng

en: ID
vi: Mã

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Mail
vi: Thư

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Send
vi: Gửi

en: General
vi: Tổng quát

en: Other
vi: Khác

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Plain Text
vi: Văn bản thô

en: Template
vi: Mẫu

en: Operation
vi: Thao tác

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: show
vi: hiện

en: Gender
vi: Giới tính

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: Confirmation
vi: Xác nhận

en: Manual
vi: Thủ công

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: hide
vi: ẩn

en: Language:
vi: Ngôn ngữ:
