Newsletter (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Send
eu: Bidali

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
