Newsletter (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Send
lt: Siųsti

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Template
lt: Šablonas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Templates
lt: Šablonai

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Subscribed to
lt: Užsiprenumeravęs

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL

en: Administer newsletters
lt: Administruoti naujienlaiškius
