Newsletter (7.x-1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
