Newsletter (7.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Send
ar: أرسل

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Template
ar: القالب

en: Operation
ar: عملية

en: show
ar: إظهار

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Lists
ar: قوائم

en: Templates
ar: القوالب

en: Newsletter
ar: النشرة

en: Newsletters
ar: النشرات

en: Subscribed to
ar: مشتركون في

en: - Select -
ar: - اختر -

en: hide
ar: إخفاء
