Newsletter (7.x-1.0-beta6) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: From
my: မှ

en: Other
my: အခြား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
