Newsletter (7.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Mail
pl: Poczta

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Welcome
pl: Witamy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Send
pl: Wyślij

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Template
pl: Szablon

en: Operation
pl: Czynność

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: show
pl: wyświetl

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Manual
pl: Ręczne

en: send
pl: wyślij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Lists
pl: Listy

en: Once
pl: Raz

en: Confirmation URL
pl: Adres URL potwierdzenia

en: Templates
pl: Szablony

en: Gender:
pl: Płeć:

en: List name
pl: Nazwa listy

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: Subscribed to
pl: Zasubskrybowano

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Emails
pl: E-maile

en: No lists available.
pl: Brak dostępnych list.

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: hide
pl: ukryj

en: Edit Subscriber
pl: Edytuj subskrybenta

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Add Subscribers
pl: Dodaj subskrybentów

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Administer newsletters
pl: Administrowanie newsletterami

en: Create/Send
pl: Stwórz/Wyślij
