Newsletter (7.x-1.0-beta6) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Send
ug: يوللاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Operation
ug: مەشغۇلات
