Newsletter (7.x-1.0-beta7) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Send
be: Адаслаць

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Basic
be: Асноўны

en: Template
be: Шаблон

en: Operation
be: Аперацыя

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Confirm subscription
be: Пацвердзіць падпіску

en: - Select -
be: - Выбраць -
