Newsletter (7.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Statistics
bg: Статистики

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Send
bg: Изпрати

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон

en: Operation
bg: Действие

en: send
bg: Изпращане

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
