Newsletter (7.x-1.0-beta7) - en to cy translation catalogue (37 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Format
cy: Fformat

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Send
cy: Anfon

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
