Newsletter (7.x-1.0-beta7) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
