Newsletter (7.x-1.0-beta7) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Statistics
jv: Statistik

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Send
jv: Kirim

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Basic
jv: Dasar

en: Operation
jv: Operasi

en: - Select -
jv: - Pilih -
