Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Operations
af: Aksies

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Statistics
af: Statistieke

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander

en: Operation
af: Operasie

en: Manual
af: Handleiding

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: newsletter
af: nuusbrief
