Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Format
el: Μορφή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Send
el: Αποστολή

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Basic
el: Βασική

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Plain Text
el: Απλό κείμενο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Gender
el: Γένος

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Lists
el: Λίστες

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Newsletters
el: Ενημερωτικά δελτία

en: Subscribed to
el: Έχει συνδρομή σε

en: newsletter
el: ενημερωτικό δελτίο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Unsubscribe URL
el: Διεύθυνση URL για κατάργηση συνδρομής

en: Hash
el: Κατακερματισμός
