Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Send
ku: بینێره‌

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Operation
ku: کردار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
