Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Operations
lv: Darbības

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Statistics
lv: Statistika

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Basic
lv: Pamata

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Operation
lv: Operācija

en: Created date
lv: Izveides datums

en: show
lv: rādīt

en: Manual
lv: Manuāli

en: send
lv: nosūtīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: Subscribed to
lv: Parakstījies uz

en: Newsletter subscriptions
lv: Jaunumu abonenti

en: Confirm subscription
lv: Apstiprināt pierakstīšanos

en: newsletter
lv: jaunumu liste

en: Emails
lv: E-pasti

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: hide
lv: slēpt

en: Exposed
lv: Eksponēts
