Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Basic
ps: ساده

en: Lists
ps: لړونه

en: - Select -
ps: - غوره -
