Newsletter (7.x-1.0-beta8) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Operation
sq: Veprimi
