Newsletter (7.x-1.0-beta9) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Send
ast: Unviar

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Basic
ast: Básicu

en: Operation
ast: Operación
