Newsletter (7.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
