Newsletter (7.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Basic
ne: सामान्य

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
