Newsletter (7.x-1.0-beta9) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
