Newsletter (7.x-1.0-beta10) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Plain text
az: Adi mətn

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Basic
az: Əsas

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Emails
az: E-poçtlar

en: - Select -
az: - Seçin -
