Nexus Theme (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Comments
fil: Mga puna

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Add new comment
fil: Magdagdag nang bagong puna

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
