Nexus Theme (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: You are here
pt: Você está aqui

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Preface First
pt: Prefácio - Esquerda

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
