Nexus Theme (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Preface Middle
hu: Előszó közepe

en: Preface Last
hu: Előszó alja

en: Main menu
hu: Főmenü

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.
