Nginx securelink (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Options
ar: الخيارات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Port
ar: منفذ

en: About
ar: حول

en: Text formats
ar: تنسيقات النص
