Nginx securelink (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
