Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
