Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Options
ca: Opcions

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: seconds
ca: segons

en: Base URL
ca: URL base

en: About
ca: Detalls

en: Generate
ca: Genera

en: Text formats
ca: Formats de text
