Nginx securelink (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Options
cs: Možnosti

en: IP Address
cs: IP adresa

en: seconds
cs: sekund

en: About
cs: Popis

en: Generate
cs: Generovat

en: Text formats
cs: Formáty textu
