Nginx securelink (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Download
da: Hent

en: Options
da: Valg

en: IP Address
da: IP-adresse

en: seconds
da: sekunder

en: About
da: Om

en: Generate
da: Opret

en: Text formats
da: Tekstformater
