Nginx securelink (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Options
el: Επιλογές

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Port
el: Θύρα

en: About
el: Περί

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου
