Nginx securelink (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Options
et: Valikud

en: Root directory
et: Juurkataloog

en: About
et: Programmist

en: Text formats
et: Tekstiformaadid
