Nginx securelink (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Options
eu: Aukerak

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Port
eu: Ataka

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text formats
eu: Testu formatuak
