Nginx securelink (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Options
fi: Valinnat

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Port
fi: Portti

en: seconds
fi: sekuntia

en: About
fi: Tietoja

en: Generate
fi: Luo

en: Text formats
fi: Tekstimuodot
