Nginx securelink (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: seconds
fr: secondes

en: Error handling
fr: Gestion des erreurs

en: Base URL
fr: URL de base

en: About
fr: À propos

en: Generate
fr: Générer

en: Deadline
fr: Échéance

en: Text formats
fr: Formats de texte
