Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Options
he: אפשרויות

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Port
he: פורט

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: About
he: אודות

en: Text formats
he: מבני טקסט
