Nginx securelink (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Options
hr: Opcije

en: IP Address
hr: IP adresa

en: About
hr: Opis

en: Text formats
hr: Oblici unosa
