Nginx securelink (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Options
id: Opsi

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Base URL
id: URL dasar

en: About
id: Tentang

en: Text formats
id: Format teks
