Nginx securelink (with Access Control) (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Options
is: Möguleikar

en: IP Address
is: IP vistfang

en: seconds
is: sekúndur

en: About
is: Um
