Nginx securelink (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Options
it: Opzioni

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Port
it: Porta

en: seconds
it: secondi

en: Base URL
it: URL base

en: About
it: Informazioni

en: Generate
it: Genera

en: Text formats
it: Formati del testo
